Canlı Sıva 1 paket kaç m2?, Ipek sıva fiyatları ne kadar?, Ipek sıva nedir?, Elyaf sıva nedir?,Canlı sıva rutubeti önler mi?,

Kullanıcılar bunları da sordu? bizde cevaplandırdık.

Canlı Sıva 1 paket kaç m2? yer kaplar
Adem TUFANER
Eskişehir

SORU: Canlı Sıva 1 paket kaç m2?

CEVAP: Canlı Sıva 1 Paket  2,5 – 3 mm kalınlıkta düz duvarda uygulandığında 5 m2 alan kaplar.

5/5
İpek Sıva Fiyatları ne kadar? öğrenebilirmiyim.
Ayşe YILMAZER
Denizli

SORU: İpek sıva fiyatları ne kadar?

CEVAP: İpek Sıva ,Canlı Sıva fiyatları 60 ₺ ile 300 ₺ arasında değişmektedir. Detaylı fiyatlar için ürünler bölümüne bakabilirsiniz.

5/5

SORU: İpek sıva nedir?

 

CEVAP: İpek Sıva ,Canlı Sıva gibi değişik isimlerle anılan bu ürünler. Tekstil bazlı ısı ve ses yalıtımı sağlayan dekoratif sıva kaplamalarıdır.

SORU: Elyaf sıva nedir?

 

CEVAP: İpek Sıva ,Canlı Sıva gibi değişik isimlerle anılan bu ürünler. Tekstil bazlı ısı ve ses yalıtımı sağlayan güçlendirilmiş özel formülü ile dekoratif sıva kaplamalarıdır.

SORU: Elyaflı sıva nerelerde kullanılır?

 

CEVAP: Elyaflı Sıva, İpek Sıva ,Canlı Sıva gibi değişik isimlerle anılan bu ürünler. İç cephelerde ısı ve  ses yalıtımı sağlayan ve dekoratif görünümlü dekoratif iç cephe sıvasıdır.

SORU: Canlı sıva rutubeti önler mi?

 
 

CEVAP: Canlı Sıva yoğuşmadan kaynaklanan rutubet, küf ve nemi iyi bir şekilde engeller. Uygun method ve işlemler uygulanması takdirinde, zemin önce çamaşır suyu ile silinerek kurutulma işlemi yapıldıktan sonra, yalıtım astarlaması yapıldık dan sonra uygulama işleminden sonra kuruması bittikten sonra yoğuşmaları engellemesi sonucu nem, küf ve rutubeti engeller.

SORU: Ipek sıva suya dayanıklı mı?

 
 

CEVAP: İpek Sıva, Canlı Sıva su bazlı ürün olduğu için su temasında yumuşar ve gevşeme yapar bu sebepten suya dayanıklı değildir.

SORU: Canlı sıva işe yarıyor mu?

 
 

CEVAP:  Canlı Sıva  firmamızın üretimi olan özel formüle edilmiş olan canlı sıva ürünlerimiz, test videolarını incelediğinizde bütün testleri başarı ile geçmiştir ve canlı sıvanın işe yaradığını göreceksiniz. Bu güne kadar müşterilerimizin memnuniyeti neticesinde canlı sıvanın amaçlar doğrultusunda işe yaradığı görülmüştür. Canlı sıvanın içeriğindeki ana hammadde olan polistrende cm3 başına 6 milyar hava dolu gözenek vardır ve yapısının % 98 i havadır. Canlı sıva yalıtım özeliğini bu şekilde sağlamaktadır. Tavan dahil uygulandığında %60 ısı yalıtımı sağlar. Özel dokusu sayesindeki ses akustiği ile birlikte % 40 ses yalıtımı sağlar.

SORU: Ipek sıva torba kaç m2 yer yapar?

 
 

CEVAP: İpek Sıva,  Canlı Sıva 1 Paket Live Plaster markalı ürünümüz  2,5 – 3 mm kalınlıkta düz duvarda uygulandığında 5 m2 alan kaplar.

SORU: Sivanin metrekaresi ne kadar?

 
 

CEVAP: İpek Sıva,  Canlı Sıva ‘nın metrekaresi boya veya mantolama malzemelerine bakıldığında sıvanın metrekaresi 10 ila 15 ₺  gibi bir fiyata gelmektedir. 1 Paket Live Plaster markalı ürünümüz  2,5 – 3 mm kalınlıkta düz duvarda uygulandığında 5 m2 alan kaplar.

SORU: Ipek sıva nerelerde kullanılır?

 
 

CEVAP: İpek Sıva ,Canlı Sıva gibi değişik isimlerle anılan bu ürünler. İç cephelerde ısı ve  ses yalıtımı sağlayan ve dekoratif görünümlü dekoratif iç cephe sıvasıdır.