CANLI SIVANIN ÖZELLİKLERİ

Canlı Sıva Isı Yalıtım Sağlar

İçindeki su ile şişirilmiş Polipropilen ve özel bağlayıcı ipek elyaf sayesinde ciddi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bu, çok basit bir prensibe dayanır. Duvar ile aranızdaki ısı köprüsünü kırarak, duvarları ısıtmanıza engel olur. Böylece sadece ortamdaki havayı ısıtırsınız.

Canlı Sıva Ses Yalıtım Sağlar

Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ipek sıvanın ayrıcalığı hemen fark edilir. Dokusundaki Polipropilen ve tekstil komponentlarının özelliğinden dolayı sesi emme olayı ile iyi bir ses tutucudur.

Canlı Sıva Radyasyon Engelleme Özelliği Sağlar

Radyasyon engelleme özellikli antistatik malzeme sayesinde faraday kafes sistemi ile elektrikli aletlerden çıkan elektrik akımının oluşturduğu elektromanyetik enerjiyi (Radyasyon) üzerine çekerek absorbe etmektedir. Uygulandığı ortamdaki kişileri Radyasyonun zararlı etkilerinden korumaktadır.

Canlı Sıva Dekoratiftir

Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlik süresi itibariyle canlı sıva çok daha uzun sürelidir. Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu motive edici etkileri vardır.

Canlı Sıva Mekanları Genişletir

Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekanları daha derin ve geniş gösterir.

Canlı Sıva Alerjen Değildir

Cam elyafı, fiber, asbest vb. gibi kanserejen ve alerjen madde içermez

Canlı Sıva Darbeleri Absorbe Eder

Esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur; cam, porselen, mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında, ürünlere gelebilecek zararı da ortadan kaldıracaktır.

Canlı Sıva Anti-Statiktir

Ev hanımları ve mekan sahipleri!.. Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘antistatik’ özelliği ile toz, duman, is gibi ortam kirliliklerine çözüm olmaktadır.

Canlı Sıva Ekonomiktir

Dekoratif Canlı Sıva iç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir. Olağanüstü dekoratif görünümüyle ve ekonomik olmasıyla hızla yayılmaktadır. Ülkemizde konutlarda ortalama 2-3 yılda bir iç cephe boyası yapılmaktadır. Oysa Dekoratif Canlı Sıvanın ömrü ortalama 10 yıldır. Bu klasik iç cephe boyalarına göre 3 ile 4 kat daha ucuz anlamına gelmektedir. Boya maliyetinizi düşürdüğü gibi ısı yalıtımından sağladığı fayda ile ilk 2 yılda kendini amorti etmektedir.

Canlı Sıva Yanmayı Yavaşlatır

İçeriğindeki komponentların ve özel karışımları sayesinde yanmayı geciktirir. Bununla birlikte, yanma esnasında enerji üretmediği ve duman oluşturmadığı uluslar arası testlerle kanıtlanmıştır. Toplu alanlarda kullanılabilir.

Canlı Sıva Tamir Edilebilir

Tamamen su bazlıdır. İstendiği an geri kazanılabilir ve su spreyi ile yumuşatılarak jel hale döndürülebilir. Böylece çok pratik ve kısa süre içerisinde tamir edilebilir.Tamir edilen yerde kesinlikle ek yeri veya ton farkı oluşturmaz. Sadece bu özelliğiyle bile rakipsizdir.

Canlı Sıva Teneffüs Edebilme özelliğine sahiptir

Gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla, binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirir. Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaz. Bulunduğunuz ortamın her zaman ferah olduğunu fark edersiniz.
Mesajı Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhabalar.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Müşteri İletişim: 0505 033 0668