Canlı Sıva Ses Yalıtım, Canlı Sıva, Canlı Sıva Ankara, İpek Sıva, İpek Sıva Ankara,Dekoratif Sıva, Dekoratif Sıva Ankara, Elyaf Sıva, Canlı Sıva Konya,

CANLI SİVA SES YALITIM VE EKO TESTİ

LİVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıva yeni güçlendirilmiş özel formülü ile ses yalıtımı ve eko testini başarı ile geçmiştir.

Özellikle ev ve ofis ortamınızda veya toplantılarınızda müzik aleti kullandığınızda %35 ses yalıtımı ve eko denge sağlayarak sizler için ekonomik bir yalıtım malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

Ses yalıtımı sağlayan canlı sıvanın genel kullanım alanları dini toplantı alanları, ensturuman çalışma odaları, okullar, kurs yerleri, toplantı salonları, müzik kafeler, karaoke odaları, kütüphaneler, konferans salonları, düğün toplanma yerleri, cenaze yas yerleri, kafeler, barlar, restoranlar, ofislerde, televizyon izleme odalarında, derneklerde kullanıma uygundur.

%100 ses kesmek için kullanılamaz. Ses yalıtımı uzmanlarının daha iyi bildiği bir konu var Ses, havanın geçtiği tüm alanlardan geçer. %100 yalıtım sağlamak için özel ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Özel formüllü canlı sıva ürünümüz ses yalıtımını minimuma indirmektedir.

Yeni formüle edilmiş canlı sıva ürünümüz, sesin kaynağından gelen sesin yankılanmasını engelleyen ve sesin dB ölçüsünü en aza indiren dekoratif bir iç cephe yalıtım malzemesidir.