Canlı Sıva Kızılcahamam,

 
 canlı sıva kullanımının günümüzde hızla artış gösterdiği bir yerimiz olarak, firmamızın favori yerleşim yeridir.
Kızılcahamam Canlı Sıva tüketiminde METROPOLİS Grup ürünü olan Canlı Sıva markası ”Live Plaster”  Canlı Sıva ürününü tercih etmektedir.
Günümüzde Canlı Sıva, İpek Sıva, Likit Duvar Kağıdı, Islak Duvar Kağıdı, Elyaf Sıva adı altında satışlar yapan bir çok firma vardır.
Bu firmaların ürettiği ürünler tam formüle olmamış, eksik formüllü ürünler olduğundan Canlı Sıva adı altında satılmasına rağmen, canlı sıva özelliklerini taşımamaktadır.
Canlı Sava’nın en önemli özelliklerinden olan ısı yalıtım özelliği ve ses yalıtım özelliklerini taşımayan sert tabakalar oluşturan ürünlerdir.
Kızılcahamam bölgesinde çeşitli markalarda satılan Canlı Sıva ürünlerin çoğu firma kullanıcılarını aldatarak fiyatları uygun gibi göstererek aslında 5 M² alan yapması gereken ürünü küçük harflerle gizleyerek ½ ürün diyerek aldatmaktadır.
Live Plaster Canlı Sıva son teknolojiye sahip olan halk arasında canlı sıva, dekoratif sıva ve ipek sıva olarak tabir edilen iç dekorasyon malzemesi olan ipek sıva çok özelliklere sahiptir.
Kızılcahamam da ürünümüzü kullananlar kesinlikle kötü bir dönüşle bildirimle bulunmamışlar aksine canlı sıva, dekoratif sıva veya diğer adıyla ipek sıva dan memnun kaldıklarını beyan etmişler.
Canlı Sıva Kızılcahamam da kullanıcılarımız ürünümüzün; Radyasyon Engelleme Özelliği, Isı ve Ses Yalıtımı, Dekoratif Olması, Mekanları Geniş Göstertmesi, Alerjen Olmaması, Darbeleri Absorbe Etmesi,
Yine Canlı Sıva ürünümüz Anti-Statik Olması, Ekonomik Oluşu, Yangın Esnasında Yanmayı Yavaşlatması, Tamir Edilebilir Özelliği ve Sıvanın Teneffüs Edebilme özelliğine sahip olması gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla,
binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirmesi. Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaması. Bulunulan ortamın her zaman ferah olmasının farkındadırlar.
Canlı Sıva Isı Yalıtımı Sağlar; İçindeki su ile şişirilmiş Polipropilen ve özel bağlayıcı ipek elyaf sayesinde ciddi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır.
Bu, çok basit bir prensibe dayanır. Duvar ile aranızdaki ısı köprüsünü kırarak, duvarları ısıtmanıza engel olur. Böylece sadece ortamdaki havayı ısıtırsınız.
Canlı Sıva Ses Yalıtımı Sağlar; Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ipek sıvanın ayrıcalığı hemen fark edilir.
Dokusundaki Polipropilen ve tekstil komponentlarının özelliğinden dolayı sesi emme olayı ile iyi bir ses tutucudur.
Canlı Sıva Radyasyon Engelleme Özelliği Sağlar; Radyasyon engelleme özellikli antistatik malzeme sayesinde faraday kafes sistemi ile elektrikli aletlerden çıkan,
elektrik akımının oluşturduğu elektromanyetik enerjiyi (Radyasyon) üzerine çekerek absorbe etmektedir. Uygulandığı ortamdaki kişileri Radyasyonun zararlı etkilerinden korumaktadır.
Canlı Sıva Dekoratiftir ; Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlik süresi itibariyle canlı sıva çok daha uzun sürelidir.
Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu motive edici etkileri vardır. 
Canlı Sıva Mekanları Genişletir ; Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekanları daha derin ve geniş gösterir.
Canlı Sıva Alerjen Değil ; Cam elyafı, fiber, asbest vb. gibi kanserojen ve alerjen madde içermez 
Canlı Sıva Darbeleri Absorbe Eder ; Esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur;
cam, porselen, mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında, ürünlere gelebilecek zararı da ortadan kaldıracaktır.
Canlı Sıva Anti-Statiktir ; Ev hanımları ve mekan sahipleri!.. Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘antistatik’ özelliği ile toz, duman, is gibi ortam kirliliklerine çözüm olmaktadır.
Canlı Sıva Ekonomiktir ; Dekoratif Canlı Sıva iç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir.
Olağanüstü dekoratif görünümüyle ve ekonomik olmasıyla hızla yayılmaktadır. Ülkemizde konutlarda ortalama 2-3 yılda bir iç cephe boyası yapılmaktadır.
Oysa Dekoratif Canlı Sıvanın ömrü ortalama 10 yıldır. Bu klasik iç cephe boyalarına göre 3 ile 4 kat daha ucuz anlamına gelmektedir.
Boya maliyetinizi düşürdüğü gibi ısı yalıtımından sağladığı fayda ile ilk 2 yılda kendini amorti etmektedir.
Canlı Sıva Yanmayı Yavaşlatır; İçeriğindeki komponentların ve özel karışımları sayesinde yanmayı geciktirir.
Bununla birlikte, yanma esnasında enerji üretmediği ve duman oluşturmadığı uluslar arası testlerle kanıtlanmıştır. Toplu alanlarda kullanılabilir.
Canlı Sıva Tamir Edilebilir; Tamamen su bazlıdır. İstendiği an geri kazanılabilir ve su spreyi ile yumuşatılarak jel hale döndürülebilir.
Böylece çok pratik ve kısa süre içerisinde tamir edilebilir.Tamir edilen yerde kesinlikle ek yeri veya ton farkı oluşturmaz. Sadece bu özelliğiyle bile rakipsizdir.
Canlı Sıva Teneffüs Edebilme özelliğine sahiptir; Gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla, binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirir.
Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaz. Bulunduğunuz ortamın her zaman ferah olduğunu fark edersiniz.
Canlı Sıva